CÉGADATOK

GÉPBÉR-HUNGÁRIA KFT.

Székhely: 6000 Kecskemét, Izsáki út 8/b.
Adószám: 11843504-2-03
Cégjegyzékszám: 03-09-108514
Levelezési cím: 2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 9/D
Iroda: 2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 9/D
Telefonszám.: +36 24 222 222
Fax: +36 24 222 221
E-mail: office@gepber.hu
Bankszámlaszám: K&H Bank Nyrt.
  HUF IBAN:  HU71 10402142 49574850 51481001
  EUR IBAN:  HU97 10402142 49574850 51481018
SWIFT kód: OKHBHUHB

Értékesítési régiók:

Szigetszentmiklós: (Pest-, Bács-Kiskun-, Baranya-, Tolna-, Fejér-, Nógrád-, Heves-megye)
Ügyfélmenedzser: Sipos Attila
Telefonszám:   +36 24 222 228, +36 30 269 33 93
E-mail:  sipos.attila@gepber.hu
  Szántó-Szentirmay Szilvia
Telefonszám: +36 24 222 226
E-mail: szentirmay.szilvia@gepber.com
Iroda: 2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 9/D
   
Debrecen: (Hajdú-Bihar-, Békés-, Csongrád-, B.A.Z-, Szabolcs- Sz.-Bereg-, Jász-Nagykun-Szolnok-megye)
Ügyfélmenedzser: Lőrinczi Attila
Telefonszám:   +36 30 554 78 44
E-mail: lorinczi.attila@gepber.hu
Asszisztens: Hegyes Szilvia
Tel: +36 30 779 42 04
E-mail: szabo.szilvia@gepber.hu
Iroda: 4030 Debrecen, Mikepércsi u. 116.
   
Győr:  (Győr-Moson-Sopron-, Komárom-, Veszprém-, Somogy-, Zala-, Vas-megye)
Ügyfélmenedzser: Kocsis Attila
Telefonszám:   +36 30 230 73 39
E-mail:  kocsis.attila@gepber.hu
Asszisztens: Pozsgai Zita
Tel: +36 30 464 22 96
E-mail: pozsgai.zita@gepber.hu
Iroda: 9027 Győr, Égerfa u. 8.

Szervizközpontok:                         

Szigetszentmiklós:  
Szervizvezető: Kacsó István
Telefonszám:   +36 24 222 230, +36 30 269 33 59
E-mail: istvan.kacso@gepber.hu
Asszisztens 1.: Wojakievitz Nárcisz
Telefonszám:   +36 24 222 231, +36 30 865 90 60
E-mail: wojakievitz.narcisz@gepber.hu
Asszisztens 2.: Hinterstein Aranka
Telefonszám:   +36 24 222 232, +36 30 955 58 74
E-mail: hinterstein.aranka@gepber.hu
Iroda: 2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 9/D
   
Debrecen:  
Szervizes: Déri Norbert
Telefonszám:   +36 30 349 98 17
E-mail: deri.norbert@gepber.hu
Office: 4030 Debrecen, Mikepércsi u. 116.
   
Győr:  
Szervizes: Bán Róbert
Telefonszám:   +36 30 349 98 17
Iroda: 9027 Győr, Égerfa u. 8.

 

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 9/D